KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823062
nr 1482 3062
Oidentifierad konstnär. Signerad, Vonter, Roxen. Olja på duk, 45x70 cm, yttermått inklusive ram: 59x85 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:25:12
100 kr
200 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr